kieliszki do wódki

Imprezowy niezbędnik

Gdy wprowadzamy się do swojego pierwszego mieszkania, możemy być pewni, że znajomi nam nie odpuszczą i będziemy musieli bardzo szybko urządzić parapetówkę z prawdziwego zdarzenia. I to pewnie nie jedną. Prawidłowo, bo przeniesienie się na swoje jak najbardziej wymaga odpowiedniego uczczenia. Czego potrzebujemy by nasza impreza, była naprawdę niezapomniana? Nie da się ukryć, że odpowiednich gadżetów!

Alkohole

Domówka i alkohol – nie da się ukryć, że zazwyczaj jest to duet idealny. Zadbajmy o to, by podać naszym gościom drinki w pięknej oprawie. Przyda nam się do tego shaker z prawdziwego zdarzenia, kieliszki do wódki oraz ozdobne szklanki do drinków.

Potrawy

Gdy urządzamy imprezę, powinniśmy zadbać o zaprezentowanie i podanie potraw w ładnych naczyniach. O wiele efektowniej wygląda przecież warstwowa sałatka, gdy jest podana w pięknej szklanej misie. Nawet najprostsze ciasto będzie wyglądało bardziej efektownie, gdy umieścimy je na ozdobnej paterze.

Ozdoby

Na szalonej domówce sprawdzą się takie same ozdoby. Ciekawym pomysłem jest kupno żarówki, która daje efekt dyskotekowego światła. W mig z naszego małego kawałka przestrzeni utworzy najbardziej fascynujący parkiet.

Jak widać, urządzenie rewelacyjnej parapetówki wymaga od nas przede wszystkim czasu, jak i chęci. Dzięki odpowiedniej oprawie nasi goście będą czuli się fantastycznie na naszej domowej imprezie. A to przecież najważniejsze, by wszyscy dobrze się bawili. Tylko pamiętajcie, potem już nie będą chcieli bawić się u kogoś innego..